Transport

Kiire ja keskkonnasäästlik transport

Üks suuremaid, samas mõningal määral välditavaid kulusid toote lõpphinna kujunemisel on transport. Lisaks hinnale valmistavad peavalu ajakulu, kauba võimalikud kahjustused, tarneaegade pikenemised ja teadmatus kauba asukoha/saabumisaja suhtes. Mida siis teha, et seda muuta ja mis on meie "Delivering happiness" transpordi kontseptsioon?

  • Igat toodet ükshaaval, vaid üksiktellimuse peale tellida on kallis ja antud kulu kajastub paratamatult toote müügihinnas. Meie tellime kogu hooaja kaubavaru korraga pealattu, saavutades kokkuhoiu nii transpordi hinnas kui keskonnale mõjuvas jalajäljes. 
  • Suuremate koguste varajasel tellimisel vähendame riski ka tarneaegade pikenemiseks. Kogu kaup on laos ja kliendi jaoks koheselt saadaval.
  • Korraldades ise oma kaupade transporti, kontrollima kauba teekonda ka laost kliendini. Teame täpselt, millal kaup lahkub ning millal jõuab kliendini. Soovi korral saame kauba asukoha ja liikumise info teha reaalajas kättesaadavaks ka kliendile.
  • Koostöös ettevõttega Playcenter OÜ (www.playcenter.ee) jagame pealadu, sõidukeid ja tööjõudu, et hoida kulud transpordile võimalikult madalal, säilitades samal ajal kontrolli kaupade liikumise ja teenuse kvaliteedi üle. 
  • Garanteerime 3 päevase tarneaja mis tahes Eesti punkti, sõltumata kauba kogusest või tellimuste arvust. 
  • Meie ei peida transpordi hinda toodete hindadesse ega väida, et see kõik on kliendile tasuta. Kõikide tellimuste transpordi hind üle Eesti on 50 eurot, sõltumata tellimuse suurusest, ilmast või aastaajast.
"Deliverying happiness" kontseptsiooni abil säästame keskkonda, vähendame kulusid, muudame arusaamu tarneaegadest, transpordi kvaliteedist ning tagame tellitud kauba turvalise ja kiire kohalejõudmise.${ ___('read_more_alt') }

Kõik postitused
Materjalid

COUTURE Tex

13.12.2021
Materjalid

COUTURE Max Rope

13.12.2021

MUMU Group OÜ

Kõrtsi tee 7, Lehmja küla Rae vald, 75306, Harjumaa

Reg nr 14671264
KMKR EE102176722
Üldmeil: info@mumu.ee

Tel +372 6888 617

Showroom

Kõrtsi tee 7, Lehmja küla, Rae vald, 75306, Harjumaa

Showroom on avatud:
E-R 11.00 - 19.00
L-P 11.00 - 16.00

Tel +372 6888 617
Tooted Salong Meist Kasulikku Inspiratsioon Kontakt

Facebook

Instagram

Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.
Esita ostusoov ja saadame koheselt arve. Kui tekkis soov valitud toode oma silmaga üle vaadata, külasta meie salongi aadressil Kõrtsi tee 7, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa. Tel 6 888 617. Tasuda on võimalik ka kohapeal.

Arve andmed:

Hetkel pole ühtegi toodet lisatud ostusooviks

Email again:

Transport

Paigaldus

Pärast ostusoovi esitamist saadame Teile arve. Tarneaeg üle Eesti kõigi toodete puhul kuni 3 tööpäeva.