Meist

Mumu Group on Kanada disainmööbli COUTURE Jardin esindaja Baltimaades. Norman Couture poolt asutatud pere-ettevõte on oma ajaloo jooksul võitnud kümneid auhindu nii tootedisaini kui innovatiivsete lahenduste eest. Kanada disain, tipptasemel koostekvaliteet ja mõistlik hinnatase on retsept, mis muudab õues olemise veelgi mõnusamaks.

Ajalugu

Kui 14 aastane kujundushuvidega poiss Normand Couture oli kujundanud omaenda magamistoa, oli see tolle aja kohta ainulaadne- välja pakutud disainilahendused tekitasid avalikkuses emotsioone ja positiivset vastukaja, mis omakorda motiveeris noormeest oma hobiga jätkama. Tol hetkel poiss veel ei teadnud, et pühendab kogu oma karjääri disainimaailmale. Aga nii läks.

21 aastaselt avas ta oma esimese kaupluse ja ei läinud kaua, kui ühest sai seitse. Äri kasvades hakkas ta tegelema ka tootmisega, luues muuhulgas Caméléoni multifunktsionaalse istmesüsteemi. Kui aastaid hiljem paluti Normandil proovida kätt välimööbli kujundamisel, osutus edukaks seegi ning 2009. aastal lansseeriti kaubamärk COUTURE Jardin. Täna on Couture välimööbel müügil enam kui 60 riigis üle maailma. Mumu.ee veebipoes esindavad Couture tootedisaini sarjad “Diva”, “Curl”, “Hug”, “Cuddle” ja “Escape”.

“Ainulaadne stiil ja tähelepanu proportsioonidel on võtmetähtsusega hea disaini loomisel. Kui toote disain muudab Teid paremaks, siis on see suurepärane disain”

Normand Couture, ISFD

Designer & Founder