Mumu Group

Mumu Group OÜ on 2019. aastal Argo Ralja ja Mart Maastiku poolt asutatud, välimööbli müügiga tegelev ettevõte.

Argo Ralja on seda meenutanud nii: „Otsisime oma koduaeda eristuva disainiga välimööblit, kuid pakutavad lahendused olid ühetaolised või kallid, lisaks veel pikkade tarneaegadega. Otsustasime seda muuta, sest äge disain ei pea olema kallis ega pika ooteajaga.“

Tänaseks on ettevõte Kanada disainmööbli Couture Jardin esindaja Soomes ja Baltimaades. Lisaks on valikus Itaalia ettevõtte Scolaro päikesevarjud ning Eesti tootja Disanmet väliköögid.

Ettevõtte pakub modernse disaini ja premium kvaliteediga välimööblit ja õueinventari, mis on klientidele koheselt kättesaadavad. 

COUTURE Jardin

COUTURE Jardin on 2009. aastal asutatud pere-ettevõte, mis on keskendunud välimööbli valmistamisele. Ettevõtte loojateks on Kanada disainer ja ettevõtja Normand Couture ja tema poeg Philippe. Ettevõtte loomisele eelnes Normand Couture aastatepikkune töö disaneri ja ettevõtjana, mille tulemusel jõudis ta välimööbli juurde. 

Täna jagavad isa ja poeg sama kirge välimööbli, selle disaini ja tootmise vastu, pakkudes maailmale detailideni lihvitud disaini, innovaatilisi materjale ja suurepärast koostekvaliteeti. COUTURE Jardin on tunnustatud bränd, mis on võitnud kümneid disainiauhindasid nii Ameerikas, Aasias kui Euroopas. Ettevõtte peakorter asub Fort Lauderdales, Floridas ning ettevõttel on edasimüüjad nii Põhja-Ameerikas, Aasias kui Euroopas. COUTURE Jardin on tuntud ka oma innovaatiliste materjalide poolest, paljud ettevõtte poolt välja töötatud materjalid on ka patendeeritud.

Scoralo Parasol

Ettevõtte on loodud 1981. aastal ning on selle loomisest alates tegelenud päikesevarjude tootmisega. Aastatega saadud kogemused ja kohalik Itaalia kliima on väärtused, millele põhineb ettevõtte tänane edulugu ning tänu millele on ettevõttel müügiesindused 70 riigis üle maailma.

Kõik tooted disainitakse, arendatakse ja toodetakse Itaalias ning tänu ettevõtte oma disainiosakonnale ja välja töötatud kvaliteedikontrolli süsteemile on päikesevarjud sobilikud kasutamiseks nii koduses tarbimises kui avalikes ruumides (kohvikutes, restoranides, välispaades). 

Oluliseks väärtuseks on ka varjude vähene vajadus ostujärgseteks hooldusteks ning kõikide vajalike kuluvosade kiire saadavus ja tarne.Tule meile külla!

Oma silm on kuningas - kõiki näidiseid on võimalik näha ja proovida meie salongis. Kogu kaup on laost koheselt saadaval.

Otsisin terrassile midagi vahemerelikku ja teistsugust kui tavalised aiamööbli pakkumised. Internetis surfates hakkas "Curl" seeria silma oma omapärase disainiga. Käisin esinduses testimas mugavust ja kvaliteeti, peale seda oli valik tehtud!  Massiivne, elegantne, mugav ja pilkupüüdev mööbel, kus suveõhtuid nautida.

Olen ostuga megarahul ja mul on nii hea meel et ma oma teekonnal Teieni jõudsin. Soovitan.

Mumu.ee HUG seeria kasuks sai otsustatud omapärase disaini ja kiire tarneaja tõttu, isegi transport Hispaaniasse sai kenasti organiseeritud.

Otsisime oma väliterrassile sobivat mööblit päris kaua. Mumu.ee eristus aga koheselt teistest nii disaini kui originaalse, omapärase stiili poolest. Valisime kaua Cuddle ja Diva seeria vahel, lõpuks sai otsustatud viimase kasuks. Meeldis ka, et kaup oli kohapeal olemas, ei pidanud tellima ega ootama.

Juba ammu oli soov, et meie uus välimööbel oleks omapärane ja kestaks kaua ning et talveperioodil oleks võimalik leida mööblile rakendust ka meie talveaias. Ostsime Loop seeria ümara nurgaga diivani koos diivanilaua ja 2 päevitustooliga ning antud komplekt meil nüüd kasutuses aastaringselt, nüüd juba 3 aastat.

Mumu Groupi poolt täname kõiki, kes on meile saatnud tagasisidet nii fotode kui kirjade näol. Meeldiv näha, et et valitud tooted on leidnud omale toredad kodud ning annavad veelgi enam põhjust väljas viibimiseks.

Kuidas hooldada aiamööblit nii, et see kestaks aastaid?

Postitame pidevalt nõuandeid ja uudiseid mis on seotud aiamööbli hoolduse ja kasutamisega.

Tutvu 2022 kataloogiga

MUMU Group OÜ

Kõrtsi tee 7, Lehmja küla Rae vald, 75306, Harjumaa

Reg nr 14671264
KMKR EE102176722
Üldmeil: info@mumu.ee

Tel +372 6888 617

Showroom

Kõrtsi tee 7, Lehmja küla, Rae vald, 75306, Harjumaa

Showroom on avatud:
E-R 11.00 - 19.00
L-P 11.00 - 16.00

Tel +372 6888 617
Tooted Salong Meist Kasulikku Inspiratsioon Kontakt

Facebook

Instagram

Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.
Esita ostusoov ja saadame koheselt arve. Kui tekkis soov valitud toode oma silmaga üle vaadata, külasta meie salongi aadressil Kõrtsi tee 7, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa. Tel 6 888 617. Tasuda on võimalik ka kohapeal.

Arve andmed:

Hetkel pole ühtegi toodet lisatud ostusooviks

Email again:

Transport

Paigaldus

Pärast ostusoovi esitamist saadame Teile arve. Tarneaeg üle Eesti kõigi toodete puhul kuni 3 tööpäeva.